O nás

Vážení zákazníci, dovolte nás upozornit na to, že od 1.3.2017 přijímáme platby pouze převodem na náš bankovní účet. Děkujeme za pochopení. 

 

Proč vznikl portál pro Ústecký kraj?

Proč nakupovat za plnou cenu, když to jde jinak? Sami jsme na různých serverech některé slevy vyzkoušeli na vlastní kůži, ale vadilo nám dlouhodobé vyhledávání akcí, které se vztahují přímo k místu našeho bydliště – nikde jsme totiž nenašli regionální slevy, které se vztahujípřímo na Ústecký kraj.

Dali jsme tedy hlavy a pak i slevy :-) dohromady, oslovili místní podnikatele a založili webové stránky www.slevyusteckykraj.cz. A tak teď máte všechny slevy pěkně na jednom místě, ať už jste z Teplic, Loun Děčína, Mostu či dalších měst našeho kraje.

 

Jsme vybíraví...

Stejně jako ti, kdo slevu zakoupí, i my máme zájem na tom, aby klienty oslovila zajímavá akce, aby byli spokojeni a o příjemné zážitky se podělili dál. Cílem stránek je pestrý sortiment slev – od výhodné letenky na balonový let přes zapůjčení společenských šatů až po focení profesionálním fotografem. A postupně budou přibývat další.

Neoslovujeme ale každého – pouze firmy, o nichž se sami přesvědčíme, že jejich služby jsou kvalitní. Místní podniky si prověřujeme, abyste vy, naši zákazníci, byli vždy spokojeni a zase se k nám vraceli. Zákazníci přece vyžadují to nejlepší, co trh nabízí - a my jim to chceme dát.

 

Den co den oslovujeme dodavatele dalších zajímavých produktů a služeb a hledáme pro vás to nejlepší, co v regionu máme. Nenechte si proto ujít čerstvé informace a zdarma se u nás zaregistrujte, abyste ve své mailové schránce měli přehled o všech novinkách z www.slevyuseckykraj.cz. Odběr zpráv můžete samozřejmě kdykoliv odhlásit.

 

Máte svůj oblíbený podnik?

Jste častými návštěvníky kosmetického salónu ve vašem městě, nakupujete zboží v oblíbené vinotéce, navštěvujete restauraci s vyhlášenou kuchyní nebo váš kamarád provozuje cestovní kancelář a vy byste na těchto službách či produktech rádi ušetřili? Dejte nám vědět a my pro vás zkusíme vyjednat výhodnější podmínky, tedy slevy, které pak najdete na tomto serveru.