Časté dotazy

Nechci slevu pro sebe, chci ji darovat, je to možné?

Ano, všechny vouchery jsou přenosné. Už nemusíte trávit odpoledne v nákupním centru ani dlouze vyhledávat zboží v internetových obchodech. Jednoduše se podíváte na naše stránky a vyberete ten správný dárek v pohodlí domova, na dovolené nebo v restauraci, kde právě čekáte, až vám donesou jídlo.

Zapomněl jsem přihlašovací heslo

Své heslo si můžete změnit zde nebo se přihlaste přes váš Facebookový profil.

Jak si koupit poukaz?

Koupě poukazu se skládá z pár jednoduchých kroků. Nejdříve doporučujeme se zaregistrovat, abyste získali 50 Kč, které můžete později využít na nákup nad 500 Kč. Poté si vyberte službu nebo produkt, o který máte zájem, klikněte na "Koupit," zvolte si počet kusů a dále buď můžete pokračovat v dalším nákupu anebo se přesunout k platbě, kde si zvolíte pro vás nejvhodnější způsob úhrady. Systém vás pak navede jak pokračovat dál. Po připsání částky na náš účet vám bude voucher zaslaný na e-mailovou adresu uvedenou při registraci. V případě, že preferujete platbu v hotovosti, kontaktujte nás na 724 308 801, abychom si domluvili termín předání poukazu v provozovně naší společnosti (PERFECT image s.r.o., Josefa Hory 1199, Most).

Kdy dostanu voucher? 

Voucher vám přijde automaticky na emailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci, až platba bude připsána na náš účet. Upozorňujeme, že v případě platby převodem můžete na voucher čekat až 3 pracovní dny.

Jaká je platnost voucheru? 

Platnost voucheru je u každé slevové akce různá, proto ji vždy uvádíme v detailu každé nabídky.

Co když mi voucher propadne? 

Pokud voucher nestihnete využít v době jeho platnosti, doporučujeme se spojit s dodavatelem služby/produktu. Záleží jen na něm, jestli voucher přijme i po ukončení jeho platnosti nebo vám nabídne jinou alternativu. Pozor, dodavatel služby/produktu není povinen voucher akceptovat po skončení jeho platnosti ani nabízet náhradu.

Potřebujete znát odpověď na další otázky?

Napište nám na info@slevyusteckykraj.cz nebo zavolejte na číslo 724 308 801.